Rumia, Gabrieli Zapolskiej


 • Lokalizacja:
  Rumia,ul. Gabrieli Zapolskiej

 • Ilość domów:
  3

 • Metraż domów:
  od 122,16 do 125,67 m2

 • Typ zabudowy:
  Szeregowa

O inwestycji

Aktualnie w sprzedaży posiadamy trzy domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, położone w cichej, spokojnej okolicy a jednocześnie w ścisłym centrum Rumi. W projekcie postawiliśmy nacisk na funkcjonalność oraz przestronność układu pomieszczeń, dlatego po wejściu do domu przywita Państwa wiatrołap, w którym przewidziano miejsce na pojemne szafy. Otwartą strefę dzienną, doświetlono panoramicznym oknem, rozciągającym się niemal na całej szerokości ściany salonu. Okno otwiera się przesuwnie więc zyskują Państwo dodatkowo więcej miejsca i możliwości aranżacji przestrzeni. W segmentach zewnętrznych w kuchni dodano wykusz z oknem, który zwiększa przestrzeń użytkową całego pomieszczenia. Na piętrze zaprojektowano duży pokój kąpielowy z miejscem na wannę i prysznic oraz trzy ustawne pokoje. W budynkach znajdują się obszerne garaże z bezpośrednim wejściem do domu. Jest to przestrzeń dająca możliwość przechowywania rzeczy takich jak rowery czy opony samochodowe.

Przywiązujemy dużą uwagę do wykończenia naszych inwestycji, dlatego takie detale jak elementy dekoracyjne elewacji wykonane z cegły rozbiórkowej w połączeniu z antracytową stolarką okienną stworzą niepowtarzalny charakter, którego dopełnieniem będą zielone ogródki.

Dla lepszej komunikacji mieszkańców ul. Gabrieli Zapolskiej niedawno został oddany do użytku nowo wybudowany odcinek ul. Mikołaja Reja, co uczyniło ul. G. Zapolskiej ciągiem pieszo jezdnym jednokierunkowym ruchu od ul. Kosynierów w kierunku naszej inwestycji. Poprawiło to znacznie komunikację oraz otworzyło nowe, krótsze połączenia z wieloma ulicami miasta.

Wizualizacje

Lista Domów

Budynek Lokal Kondygnacja Metraż Ogród Karta lokalu Cena Status
Dom 1 1 Parter i piętro 125,67 m2 ok. 290 m2 - - Sprzedane Zapytaj
Dom 2 1 Parter i piętro 122,16 m2 ok. 155 m2 - - Sprzedane Zapytaj
Dom 3 1 Parter i piętro 125,67 m2 ok. 285 m2 - - Sprzedane Zapytaj

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.

Lokalizacja inwestycji