O nas

Nasza firma powstała, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy dużą wagę przywiązują do jakości wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających wygodę użytkowania oferowanych inwestycji.

Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność domów i mieszkań, która sprawi, że poczują się w nich Państwo komfortowo. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dbamy o detale, takie jak przestronność pomieszczeń, nasłonecznienie, ilość miejsc postojowych, wielkość oraz wykończenie ogródka, a także walory estetyczne inwestycji.

Starannie wybieramy lokalizację, aby zapewnić naszym klientom bliskość centrum miasta z jednoczesnym sąsiedztwem natury.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą i znalezienia swojego wymarzonego, własnego kąta.

Kontakt

Masz pytania? Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzi na zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Thermak S.C. z siedzibą ul. I Dywizji Wojska Polskiego 34 84-230 Rumia