Inwestycje zrealizowane

Rumia, ul. Gabrieli Zapolskiej

Data realizacji: 2021 rok

Trzy domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, położone w cichej, spokojnej okolicy a jednocześnie w centrum Rumi. W projekcie postawiliśmy nacisk na funkcjonalność oraz przestronność układu pomieszczeń. Już na pierwszy rzut oka domy wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem.

 

Rumia ul. Kalinowa, ul. Kalinowa

Data realizacji: 2019 rok

Aktualnie w sprzedaży posiadamy kameralną inwestycję składającą się z trzech dwu-mieszkaniowych budynków w zabudowie szeregowej. W jej skład wchodzą trzy mieszkania jednopoziomowe, znajdujące się na parterze z bezpośrednim dostępem do ogródków oraz trzy mieszkania dwupoziomowe, z których dwa również posiadają własny ogród

Reda ul. Miłosza, ul. Miłosza

Data realizacji: 2019 rok

Trzykondygnacyjne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej powstały w Redzie Betlejem. To nowoczesny projekt, charakteryzujący się otwartą przestrzenią, w której wzajemnie przenikają się funkcje salonu, jadalni oraz kuchni. Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Trzecia kondygnacja to wysokie poddasze użytkowe.

Kębłowo ul. Chopina, ul. Chopina

Data realizacji: 2019 rok

Trzy domy w zabudowie szeregowej to kameralna inwestycja położona w ścisłym centrum Kębłowa, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Doskonała lokalizacja, bliskość szkoły, przedszkola jak również punktów handlowo-usługowych to tylko kilka atutów. Inwestycję wyróżniają także funkcjonalność pomieszczeń oraz duże, słoneczne gródki.

Kąpino ul. Łokietka, ul. Łokietka

Data realizacji: 2017 rok

Zespół dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja inwestycji została wybrana z myślą o osobach ceniących spokój, ciszę, poczucie komfortu oraz bliskość natury. Domy idealne dla rodzin z dziećmi- przestronne, wygodne, ze  słonecznymi ogródkami. Bardzo szybko znalazły swoich mieszkańców.

Mapa inwestycji